حجت الاسلام و المسلمین دکتر صافدل:

شهید بهشتی تجلی وجدان بیدار در جامعه اسلامی بود

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ ۱۳:۵۰ | تعداد بازدید: 7

سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گرامیداشت هفتم تیرماه به بیان ابعاد مختلف شیوه مدیریتی انقلابی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین صافدل با بیان اینکه شهید بهشتی الگویی برای مدیران کنونی کشور است گفت : دشمن وقتی نتوانست در برابر اندیشه ها و روحیه جهادی شهید بهشتی و یارانش ایستادگی کند نقشه شوم ترور را طرح ریزی کرد و بر این باور بود که می تواند مقابل ترویج شیوه و تفکر بهشتی را بگیرد اما در عمل چنین نشد و امروزه همچنان منش شهید بهشتی در پیشبرد انقلاب اسلامی مورد توجه است .

سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در ادامه افزود : شهید بهشتی تجلی وجدان بیدار در جامعه اسلامی بود و همواره در هر کار و تصمیمی رضایت الهی و آسایش مردم را مدنظر قرار میداد که این الگو نیاز مهمی در جامعه کنونی نیز می باشد .

وی در پایان به تجربه بزرگ ملت ایران در وقایع خرداد و تیرماه 88 نیز اشاره و اظهار داشت : انقلاب بزرگ اسلامی ایران در طول حیات خود با فتنه های مختلف دشمنان رو به رو بوده است که اوج آن را در وقایع سال 88 شاهد بودیم اما آگاهی مردم در سایه الطاف الهی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری تمامی توطئه ها را نقش بر آب ساخت و پیام پایداری انقلاب را به دنیا مخابره کرد .

سر تیتر خبر
حجت الاسلام و المسلمین دکتر صافدل: