حجت الاسلام و السلمین دکتر صافدل در مراسم گرامیداشت شهید سپهبد سلیمانی:

شهادت سپهبد سلیمانی لیله القدر جبهه مقاومت بود

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۰۸:۲۰ | تعداد بازدید: 31

مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی  با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، رئیس و معاونین، اساتید، مدیران و دانشجویان دانشگاه تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر صافدل در این مراسم وفاداری به عهد تا آخرین نفس را شاخصه اصلی شهید سپهبد سلیمانی برشمرد و گفت: شهید سلیمانی در راه خدا و انجام وظیفه از هیچکس و هیچ چیز واهمه ای نداشت و رضایت الهی اصل هدف او بود.

سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه خون شهید سلیمانی را عامل کوتاه شدن راه پیروزی توصیف کرد و بیان داشت: شهادت سردار سلیمانی لیله القدر جبهه مقاومت در ایران، سوریه، عراق، یمن و لبنان بود که مسیر پیروزی و فتح قله های نهایی را سالها کوتاه تر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر صافدل ادامه داد: شهید سپهبد سلیمانی فقط یک شخص نبود بلکه یک جریان آزادی خواهی بود که این جریان با شهادت این سردار سرافراز اسلام متوقف نخواهد شد.حرکت در مسیر سردار شهید با اقتدار ادامه دارد و با یاری خداوند انتقام سختی از دشمن قسم خورده اسلام و انقلاب خواهیم گرفت.

وی در پایان شهید سپهبد سلیمانی را نماد اقتدار جامعه اسلامی نامید و اظهار داشت: دشمن باید بداند ما با ترور شخصیت های برجسته انقلاب بیگانه نیستیم و قطعا جنود شیطان در مقابل ملتی که با بصیرت و در سایه ولایت مسیر انقلاب خود را پیش می برند، آرزوهای ننگین خود را به گور خواهد برد.

گفتنی است در انتهای این مراسم بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه تربت حیدریه در محکومیت اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی قرائت شد و حاضرین با ذکر مصیبت به سوگواری در فراق سردار شهید پرداختند.

تصاویر خبر
سر تیتر خبر
حجت الاسلام و السلمین دکتر صافدل در مراسم گرامیداشت شهید سپهبد سلیمانی: