رقابت های جام شهدای دانشجوی تربت حیدریه برترین‌های خود را شناخت

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ ۱۱:۲۴ | تعداد بازدید: 24

همزمان با ماه مبارک رمضان رقابت‌های جام شهدای دانشجوی تربت حیدریه با شرکت بیش از ۱۰۰ دانشجوی ورزشکار از دانشگاه های شهرستان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ، سرهنگ محمد علی یعقوبی دبیر کمیته فرهنگی دانشگاه های شهرستان در خصوص این رقابت‌ها بیان داشت : مسابقات جام شهدای دانشجوی تربت حیدریه به صورت متمرکز در ۵ رشته و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در بخش آقایان و دانشگاه پیام نور در بخش بانوان برگزار شد.

وی در خصوص نتایج این رقابت‌ها گفت: در بخش آقایان ورزشکاران در چهار رشته دارت ، دوی سرعت ۶۰ متر ، طناب کشی و روپایی به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان احسان روزبهی از دانشگاه تربت حیدریه بالاتر از سایر نفرات قهرمان دوی ۶۰ متر شد امیر علی موحدان در روپایی به مقام اول رسید و رامین شایان مهر از دانشگاه فرهنگیان فاتح رقابت دارت شد همچنین تیم دانشگاه علوم پزشکی نیز توانست قهرمانی رشته طناب کشی این جشنواره را به دست آورد.

یعقوبی ضمن اشاره به سطح کیفی بالای این رقابت‌ها نتایج بخش بانوان را نیز اینگونه اعلام نمود: در رشته دارت الهه جمالیان از دانشگاه پیام نور روی سکوی اول ایستاد در طناب زنی فاطمه تیموری از پیام نور قهرمان شد و تیم دانشگاه پیام نور نیز عنوان برتر رشته طناب کشی را به خود اختصاص داد.

 همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسین صافدل رئیس کمیته فرهنگی دانشگاه های شهرستان در آیین آغاز این رقابت‌ها از برگزاری مسابقات ورزشی دانشگاه ها به صورت فصلی از ترم تحصیلی آینده خبر داد و افزود: ایجاد فضای امید و نشاط در بین قشر فرهیخته و جوان دانشجو با ورزش به راحتی امکان پذیر است و ورزش را به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی در برنامه‌ریزی‌های کمیته فرهنگی دانشگاه شهرستان لحاظ کرده ایم

تصاویر خبر